آموزش نحوه انتقال وایز و برداشت تتر در صرافی کوکوین

در این مرحله حسابی که قصد واریز رمزارز به آن را دارید، انتخاب توضیح کامل صرافی کوکوین کنید. ابتدا وارد اپلیکیشن شوید، سپس در قسمت پایین صفحه گزینه Assets را پیدا کرده و سپس بر روی گزینه Deposit کلیک کنید. برای تنظیم عبارت امنیتی ایمیل ابتدا با انتخاب گزینه “set” وارد صفحه‌ای مانند تصویر بالا می‌شوید.

آموزش نحوه انتقال وایز و برداشت تتر در صرافی کوکوین

صرافی کوکوین یکی از صرافی های آنلاین در دنیای ارزهای دیجیتال است که از ویژگی های آن می توان به امنیت بالا امکانات پیشرفته این پلتفرم اشاره کرد. در واقع صرافی کوکوین یک بستر جهانی جهت خرید و فروش ارز دیجیتال است که صدها هزارکاربر از سرتاسر جهان در آن مشغول به خرید و فروش چیزی بیش از 400 نوع ارز دیجیتال هستند. در ادامه آموزش صرافی Kucoin، چگونگی افزایش امنیت حساب کاربران توضیح داده می شود. در پنل کاربری مواردی جهت تایید هویت مشتری یا KYC Verification، امنیت اکانت کاربری یا Account Security وجود دارند.

در قسمت Referral code می‌توانید از دوستان خود کد ارجاع دریافت کرده و وارد این قسمت کنید. مشکل این روش پرداختی این است که شما نمیتوانید ارز فیات را در حساب خود نگه‌داشته و در صورت صلاح، دست به خرید کردن بزنید. با کلیک کردن بر قسمت Futures وارد منوی بازارهای آتی در صرافی KuCoin می‌شوید. با نمادهای نشان داده‌شده در کادر قرمز شده، نشان‌دهنده پایه معاملاتی است. هرچقدر که حجم معاملات در یک صرافی بیشتر باشد، معاملات شما در آن صرافی بهبود و سرعت بیشتری پیدا می‌کند. ✔ یکی از اطلاعات لازم برای ورود به این صرافی وارد کردن ایمیل می باشد که راهنمای وورد به آن در این مقاله ارائه شده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: