آموزش نرم افزار Autocad Mep از صفر تا صد و روش یادگیری

رابط کاربری آسان این نرم افزار سبب افزایش بهره وری و کاهش تعداد مراحل مورد نیاز برای رسیدن به یک نقشه دقیق و اصولی می گردد. نقشه برداری با استفاده از نرم افزار اتوکد تا کنون قدرتمندترین ابزار برای ایجاد و مدیریت داده های مکانی دقیق به شمار می رود و آموزش اتوکد برای نقشه برداری به شما در ارائه سریع تر و کاربردی تر نقشه ها کمک بسیار زیادی می کند. ۱۰-تخفیف شهریه دوره: هزینه شهریه دوره ها در مقایسه با دوره های مشابه در جاهای دیگر بسیار پایین تر است و هزینه دوره ها با احتساب تخفیف میباشد.

Enter را بزنید و روی Cross Sections only کلیک کنید. وقتی تمام اضلاع بالایی هایلایت شدند، روی Accept کلیک و برای تعریف اندازهی Fillet، Radius را تایپ کنید. لایههای سیم به ازای هر نقشه تعریف میشوند. کاربران میتوانند با تسلط بر نرم افزار، روی طرحهایی کار کنند که شامل ایجاد ترتیبات معماری برای اهداف ساخت و ساز میشوند. اتوکد شامل ابزارهای بسیاری با کاربردهای متفاوت می باشد. ابزارهای اضافی از مدل معماری سه بعدی نقشه های استاندارد 2D مانند ارتفاعات و مقاطع تولید می کنند.

در این روش صرفنظر از اینکه، هیچ آموختهای از اتوکد نداشته باشید یا تا حدی با اتوکد آشنا باشید، میتوانید فقط در عرض 32 روز آینده و فقط با روزی یک ساعت تمرین به یادگیری نرمافزار اتوکد بپردازید و به یک متخصص اتوکد تبدیل شوید. با شرکت در این دوره در 32 روز آینده خودتان را برای گرفتن ظرفیتهای خالی بازار کار بیمه میکنید. چه کسانی می توانند در دروه های آموزش نرم افزار AutoCAD شرکت نمایند؟ شاید شما خواننده گرامی با خود فکر کنید که (من اتوکد را تا حدی بلدم و از پس کارهای پیش پا افتاده خودم برمیآییم پس چه لزومی داره که بصورت حرفهای اتوکد را بیاموزم) ؟ با دانلود کتاب اتوکد، کلید میانبر تمامی دستورات را یاد خواهید گرفت و بعد از مطالعه و تمرین مطالب این کتاب، از سرعت دست خود در ترسیم نقشه ها شگفتزده خواهید شد. فرض کنید یک موقعیت شغلی خوب به شما پیشنهاد شده است، اما فقط افرادی استخدام میشوند که تسلط کامل به اتوکد دارند و اگر شما یک فرد مبتدی و آماتور باشید این موقعیت شغلی را از دست خواهید داد!

بدون تردید و با یک بررسی ساده میتوان به این نتیجه رسید که در تمام تاریخ افرادی تأثیرگذار و موفق بودهاند که در یک زمینه خاص تخصص و تبحر داشتند. نرمافزار اتوکد هم، مانندن راندن دوچرخه یا کار با کامپیوتر یک مهارت است که میتوان آن را با تمرین، تقویت و بهبود بخشید، هیچ چیز مانند تکرار و تمرین موثر نیست! یکی دیگر از دلایل مفید بودن این کتاب، این است که شما نیاز نیست دستورات اتوکد را حفظ کنید بلکه خصوصیت هر دستور را درک خواهید کرد و هیچ وقت دستورات را از یاد نخواهید برد. اتوکد دقت بالایی در ترسیم تا چندین رقم اعشار دارد و همچنین قابلیت تطبیق با سایر نرم افزارها و امکان انتقال فایل ترسیمی به سایر نرم افزارها را دارد و حالت دوستدار استفاده کننده در هر ورژن جدید بیشتر به چشم میخورد.

اگر به دنبال دورههای آموزش اتوکد معماری، آموزش اتوکد الکتریکال یا مکانیکی هستید، درخواست خود را در “خدمت از ما” به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ثبت کنید؛ از بهترین مدرسین آموزش اتوکد پیشنهاد قیمت بگیرید؛ پروفایل آنها را بررسی کنید؛ نظرات کاربران را در مورد دوره­های قبلی آنها بخوانید، و نهایتا بهترین فرد را انتخاب کنید. در حال حاضر، تعدادی از موسسات به صورت حضوری و مجموعه هایی مثل طراح شید به صورت آنلاین و با صرف کمترین هزینه به متقاضیان کسب آموزش طراحی اتوکد، خدمات دهی می نمایند. این قابلیت به شما این امکان را میدهد که شکل هایی که به تعداد زیاد در نقشه کپی شده را بلاک کرده و با ویرایش بر روی یکی از شکل ها تمامی شکل های مشابه ویرایش شده و از تکرار یک عمل جلوگیری میکند.

پی جو – نرم افزار اتوکد یک نرم افزار ویژه و با قابلیت بالا در زمنیه مهندسی معماری است. و میدانید که در زمان های قدیم، تمامی نقشه ها با دست ترسیم میشد اما الان شهرداری و نظام مهندسی فقط نقشههای اتوکدی را قبول خواهند کرد و به هیچ عنوان نقشههایی که با دست ترسیم شده است را قبول نمیکنند! شاید اتوکد را دست و پا شکسته بلد باشید… برای Pan کردن DrawSpace، روی نماد دست (“Hand”) کلیک کنید یا با پایین نگهداشتن اسکرول موس، اشارهگر آن را حرکت دهید. وقتی وارد تب Drawing Sheet Template شدید، روی Base و سپس From Model Space کلیک کنید.

حال می توان به دانشجویان رشته های مهندسی گفت که بهتر است، با شرکت در این دوره ی آموزشی، خود را به استانداردهای ارایه کار نزدیک کنند، زیرا در بازار کار امروز، برای نشان دادن طراح های اولیه به کارفرما بایستی نقشه های خود را در نرم افزار اتوکد (AUTOCAD) ترسیم کرده و به دوره اتوکد کارفرما ارائه کنیم. دانستن نحوه نوشتن پلاگین های اتوکد به ما این امکان را می دهد تا دستورات جدید اتوکد را ایجاد کنیم که کارهای روزمره را به صورت خودکار انجام می دهند، محاسبات پیچیده ای انجام می دهند یا چندین سیستم را یکپارچه می کنند تا به ما کمک کند تا تولیدی، دقیق تر و مؤثرتر باشیم. پس بیایید سفر هیجان انگیز یادگیری اتوکد را شروع کنیم. تمامی علاقه مندان به یادگیری نرم افزار اتوکد و تمامی دانشجویان معماری و عمران و تمامی رشته های مهندسی که تمایل به ترسیم نقشه های دو بعدی و سه بعدی و ترسیمات دقیق مهندسی دارند می توانند در کلاس های آموزشی اتوکد دو بعدی شرکت کرده و مدرک دو زبانه و بین المللی مربوط به آن را در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دریافت کنند.

آموزش اتوکد دوبعدی

پس از دانلود کتاب اتوکد یا تهیه آن بصورت چاپی، در انتهای کتاب تمارینی برای شما قرار داده شده که شما را با نقشههای بازارکار و اجرایی آشنا میکند و با انجام این تمرینات مطمئن باشید به یک اتوکدکار ماهر و کاردان تبدیل خواهید شد. مجموعه ابزار اتوکد الکتریکال برای مدیریت پروژهها و کار با پایگاهدادهی کاتالوگ، از Paletteها استفاده میکند. یعنی تو این مجموعه آموزشی، میشه موتور سه فاز و امثال اونو راه اندازی کرد؟ مجموعه این قوانین طی دوره هایی تحت عنوان نقشه کشی صنعتی به دانشجویان آموزش داده می شود. نرم افزار طراحی و تهیه نقشه اتوکد مکانیکال (AutoCAD Mechanical) دارای کتابخانه هایی از کامپوننت های مبتنی بر استانداردها و ابزارهایی برای اتوماسیون کارهای معمول CAD مکانیکی و تسریع در روند طراحی مکانیک است. به شما یک قول میدهم که با تهیه یا دانلود این کتاب، به هیچ منبع الکترونیکی یا چاپی دیگری برای یادگیری اتوکد نیاز نخواهید داشت!

صفحه product license activation option ، قسمتan activation code from Autodesk I have را تیک دار کنید. بسیاری از افراد که با دانلود کتاب اتوکد همین صفحه کار خود را شروع کردند، اعتراف کردن که ظرف مدت 3 هفته تونستند با استفاده از مطالب این کتاب، اتوکد را حرفهای بیاموزند! بعد از وارد کردن دستور Hatch، نوار به صورت موقت تب Hatch Creation را نمایش می دهد. برای باز کردن منوی اتوکد به A بزرگ در گوشه سمت چپ بالا بروید. سپس وارد فایل دانلود خود که برای نرم افزار اتوکد انجام داده بودید میشوید و پوشه Keygen را باز کنید و بروی فایل XF که وجود دارد کلیک راست کرده و Run as …

لایههای سیم به ازای هر نقشه تعریف میشوند.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: