آموزش نقاشی ماشین کودکانه به دو روش پنجره ای به دنیای کودکان | mehrariya

قطعات پلاستیکی آستر مخصوص خود را دارند که قبل از نقاشی باید از این آستر استفاده شود. معمولا این حباب‌ها زمانی به وجود می‌آید که رطوبت کمپرسور وارد سیستم شود؛ در این صورت همراه با باد مقداری رطوبت با رنگ روی قطعه کار پاشیده می‌شود و قطرات آب به صورت حباب‌هایی بر روی سطح قطعه دیده می‌شوند. برای جلوگیری از این حباب‌ها اولاً باید کمپرسور در محلی نصب شود که کمترین رطوب را دارد، ثانیاً از رطوبت گیر استاندارد و در صورت امکان از درایر تبریدی کمپرسور استفاده شود. حال اگر فرایند رنگ آمیزی به صورت غیراصولی انجام شود، پس از آن خودرو شما دچار مشکلاتی خواهد شد‌ که ما در این جا به تعدادی از این مشکلات و راه‌های پیشگیری از آن‌ها می‌پردازیم. قبل از این که آخرین لایه رنگ را به سطح خودرو بزنید، یک بار دیگر سطوح را سنباده بزنید تا بقایای پودری روی آن پاک شود، سپس با یک پارچه تمیز، سطح را پاک کنید.

در این دوره، یاد می‌گیرید که نقاطی از بدنه خودرو که دچار رنگ خوردگی، آفتاب سوختگی، اسید سوزی و مشابه آن شده است را به صورت صحیح از بین برده و نقاشی بدنه ماشین در تهران آماده‌ی زیرسازی نمایید. این فرآیند غالبا از سقف ماشین شروع شده و به طرف پایین بدنه ادامه پیدا می کند. پس از اجرای لایه آخر آستری، مناسب است که حدود یک ساعت صبر کرده و سپس با استفاده از سنباده نرم، بدنه را سنباده زده تا سطح آن کاملا یکنواخت و صاف گردد. احمد از کودکی علاقه زیادی به تکنولوژی داشته، همین علاقه هم باعث شد تا فروردین 97 پا به این عرصه بذاره. اون تو دبیرستان ریاضی رو انتخاب کرده و برای دانشگاه هم قصد داره که بره رشته مهندسی کامپیوتر.

  • این رشته از گذشته تا به امروز بازار کار خوبی داشته و امروزه با توجه به افزایش تعداد خودرو آینده شغلی آن بهتر شده است.
  • اکنون، دو شکل شبیه یک چهارم دایره، یکی بزرگ و دیگری کوچک بکشید تا شیشه های ماشین شما درست شود.
  • به طور کلی باید گفت که فرایند سنباده‌زنی باید آنقدر ادامه پیدا کند که بدنه خودرو کاملاً مشخص شود.
  • با مجموعه‌ای از نقاشی ماشین، نقاشی ماشین ساده، نقاشی ماشین کارتونی، نقاشی ماشین کودکانه، نقاشی ماشین راحت، نقاشی ماشین مسابقه، نقاشی پسرانه ماشین و … همراه ما باشید.
  • خشک شدن لایه رنگ نهایی اعمال شده معمولاً یک ساعت زمان خواهد برد.
بله افرادی که دوره آموزشی را با موفقیت پشت سر می گذارند، حتی زمانی که وارد بازار کار می شوند، همچنان می توانند از پشتیبانی های آموزشگاه به صورت حضوری و غیرحضوری استفاده کنند. یکی از نشانه های صافکار و نقاش ماهر استفاده و درست کار کردن با ابزار الات است. و همانطور که میدانید احتیاط بسیار مهم است و باید نقاش از عینک ایمنی نیز استفاده کند.

نقاشی ماشین و انواع رنگ آمیزی ماشین برای کودکان

مهم‌ترین کار بعد از صافکاری و بتونه‌کاری، نقاشی قسمت‌های بتونه‌کاری شده است. صافکار با تشخیص رنگ بدنه خودرو باید ترکیبی از رنگ را درست کند که پس از رنگ کردن با بقیه قسمت‌های بدنه‌ی خودرو هم‌خوانی داشته باشد. قسمت رنگ شده بدنه‌ی خودرو پس از مدتی  تغییر رنگ می‌دهد و اگر در انتخاب صافکار خود دچار اشتباه شوید و از صافکار حرفه‌ای استفاده نکنید ممکن است آسیب زیادی به رنگ بدنه خودرو وارد شود. استفاده از رنگ فابریک بدنه خودرو از مهم‌ترین کار‌های صافکاران حرفه‌ای است.

دوره جامع آموزش نقاشی خودرو از پایه تا پیشرفته + ارائه مدرک فنی حرفه ای

امیدواریم از نقاشی های ارائه شده نهایت استفاده را ببرید و با الگوبرداری از این مدل ها، زیباترین نقاشی ماشینها را برای کودکتان بکشید تا آن ها به زیبای این طرح ها را رنگ آمیزی کنند. پیشنهاد می کنیم با مراجعه به بخش نقاشی از دیگر طرح ها و مدل ها با موضوعات مختلف نیز دیدن فرمایید. ماشین ها همیشه یکی از اسباب بازی های مورد علاقه کودکان به خصوص پسران بوده اند. حتما بارها دیده اید که آنها با ماشین های کوچک خود سفرهای جذابی به دور خانه دارند. ماشین ها مدتهاست که موضوع بسیاری از فیلم ها و سریال های انیمیشنی است. با این آموزش مرحله به مرحله آسان نحوه نقاشی ماشین از سلام فرزندم، می توانید رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید!

اولین نفر در جریان مطالب جدید قرار بگیر

آموزش نقاشی ماشین کودکانه به دو روش پنجره ای به دنیای کودکان | mehrariya


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: