آندره بوچلی در پارک اتحاد ابوظبی به اجرای برنامه پرداخت

بوچلی، روز پنجشنبه ۲۴ نوامبر در پارک اتحاد ابوظبی اجرا داشت، او پیش از این نیز در سال ۲۰۰۹ در این کشور به اجرای برنامه پرداخت و نزدیک به ۱۱ هزار نفر در آن کنسرت اجرا کردند. حضور گسترده طرفداران باعث شد این نوع موسیقی خیلی زود مورد توجه قرار بگیرد و هنرمندانی نامداری برای اجرا در امارات در سال های بعد اعلام آمادگی کنند.
 
بوچلی پویایی فرهنگی این منطقه خاورمیانه را به دلیل اجازه دادن به ژانرهای نسبتا خاص مانند اپرا ستایش می کند. او در این باره در مصاحبه تازه خود گفته است: «من معتقدم که کیفیت و کمیت جشنواره‌های موسیقی، نمایش‌های فردی و هنرمندانی که درگیر این جشنواره ها هستند، همگی گواهی بر تلاش سخت این منطقه برای تثبیت خود به عنوان محلی برای موسیقی کلاسیک است.»

درهای پارک اتحاد روز پنجشنبه ساعت ۷ و ۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی به روی تماشاگران باز می‌شود و بلیت این اجرا نیز ۳۹۵ درهم امارات (معادل ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان) است.


منبع: https://www.musicema.com/node/406980

بعد از چندین اجرای موفق در امارات

آندره بوچلی در پارک اتحاد ابوظبی به اجرای برنامه پرداخت

موسیقی ما- بعد از اجرای ارکستر سلطنتی کنسرتگبوو، ارکستر سمفونیک لبنان در امارات و حضور پلاسیدو دومینگو (خواننده‌ی  تنور اسپانیایی) حالا آندریا بوچلی در امارات به اجرای برنامه پرداخت تا این کشور روزهای موسیقایی خوشی را از سر بگذراند.