آگهی‌های انواع دستگاه تولید لیوان کاغذی در دیوار تهران | ایران کاپ

قیمت تمام شده هر لیوان 35 تومان و قیمت فروش اگر با ویزیت خودتان از مغازه ها صورت گیرد 45 تومان و اگر فروش به بنک دار باشه 40 تومن. در نظر داشته باشید خیلی از فروشنده های لیوان های کاغذی خودشان تولید کننده هستند. قیمت پخش لیوان کاغذی 150 تومان در بازار می باشد و تا قیمت 200 تومان هم به فروش می رسد.اما این درصورتی است که خودتان بخواهید ویزیتوری کنید. که با اینکار کسب درآمد شما به600 هزار تومانبه صورت روزانه خواهد رسید.

مواد اولیه تولید ظروف یکبار مصرف

استفاده از کاغذ به دلیل تجزیه ی زود هنگام و متریال کم ضرر یکی از عمده دلایل اهمیت این ظروف است. در مراسم های مذهبی و پخش کردن نذری مخصوصا چای و شربت شاهد جمع آوری زباله های زیادی هستیم که در صورت کاذری بودن به سادگی قابل بازیافت یا دفع کلی هستند. اگر تنظیمات دستگاه به شکلی باشد که نیازی به تغییر مجدد نداشته باشد و استفاده از آن ساده تر باشد، قطعا دستگاه بهتری محسوب می شود.

  • کار با دستگاه آسان است و سطح درآمد نیز با وجود سیستم تولید بالا قطعاً چند برابر خواهد شد.
  • شرکت ایران لیوان با بیش از ۱۰ سال سابقه‌ در زمینه فروش دستگاه های ظروف یکبار مصرف با بهترین کیفیت و کارایی در خدمت شما مشتریان بزرگوار می باشد.
  • یکی از ویژگی های مهمی که برای لیوان های کاغذی دیده می شود امکان تبلیغ بر روی دیواره بیرونی لیوان است.
  • چنین لیوان هایی مورد استفاده مجدد قرار نگرفته، و مانع از انتقال میکروب ها از یک شخص به شخص دیگر شده و از این رو باعث افزایش سلامتی می گردند.

علاوه بر استروک ها، رول هایی وجود دارند که از آنها برای کف لیوان کاغذی استفاده می شود و می توانند عرض های متفاوتی با توجه به اندازه لیوان کاغذی داشته باشند. موضوع دیگر اجرای سیستم اتوماتیک برای این دستگاه ها می باشد به طوری که هدایت لیوان ها به داخل دستگاه به سادگی و به صورت خودکار انجام می گیرد و نیاز به دخالت دست نیست. سیستم های جدیدی که برای این دستگاه ها اجرا شده است سبب می شود که میزان فعالیت آن حرفه ای تر صورت گیرد. موضوع دیگر اجرای سیستم اتوماتیک برای این دستگاه ها است به طوری که هدایت لیوان ها به داخل دستگاه به سادگی و به صورت خودکار صورت می گیرد و نیاز به دخالت دست نخواهد بود. سیستم های جدیدی که برای این دستگاه ها اجرا شده است سبب می شود که میزان فعالیت آن حرفه ای تر صورت بگیرد. جهت ثبت نام حجره اینترنتی کسب و کار خود ابتدا قوانین و مقررات را مطالعه نمایید.

قیمت مناسب دستگاه تولید لیوان کاغذی

لیوان‌های کاغذی با آستر پلاستیکی خود در مقابل مایعاتی با دمای خیلی زیاد همچون قهوه یا چایی مقاومت داشته و شکل و فرم خود را از دست نمی‌دهند. توی فوت کوزه گری که تمام کار ها رو بررسی کردم مثلا همین لیوان یک بار مصرف کاغذی . لطفا یه راهنمایی کلی بکنید…دستگاه رو از کجا باید خرید…مواد اولیه رو از کجا باید خرید. شما میتونید برای اگاهی از قیمت دستگاه با کارشناسان ما تماس بگیرید . یکی دیگر از تجهیزات استوک چینی که با عملکرد بی نظیر به صورت تمام اتوماتیک و با قابلیت 220 قالب و کاملا اورهال شده در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

در حال حاضر، با توجه به تنوع بالای دستگاه های تولید کننده لیوان کاغذی در بازار، می توان با هر بودجه ای اقدام به خرید آن ها کرد. قیمت خرید دستگاه لیوان کاغذی بسته به نوع برند و کیفیت از 220 میلیون تومان شروع می شود. بنابراین، همه افراد می توانند با یک بودجه 300 میلیون تومانی، یک کسب و کار موفق با درآمد عالی برای خودشان به ارمغان بیاورند. مصرف برق در خط تولید لیوان کاغذی اندک است و شما می توانید حتی با برق خانگی و تک فاز هم کسب و کارتان را شروع کنید. این در حالی است که بسیاری از محصولات تولیدی برای راه اندازی خط تولید نیاز به برق صنعتی یا برق سه فاز دارند.

دستگاه چاپ روی لیوان کاغذی

آگهی‌های انواع دستگاه تولید لیوان کاغذی در دیوار تهران | ایران کاپ


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: