بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور نیشابور بیشترین آمار قبولی | darsjet

نتایج درشخان انتخاب رشته در مرکز مشاوره برنا گویای کیفیت بسیار بالای کار مشاورین ما می باشد. به لطف خدا توانسته‌ایم بیشترین آمار قبولی در بین مراکز مشاوره انتخاب رشته مشهد را داشته باشیم. از این‌رو انتخاب مشاور دارای مجوزهای رسمی از سازمان روانشناسی یا بهزیستی بسیار حائز اهمیت است چرا کهمسلما کسی که برای مثال پزشکی دانشگاه تهران یا برق شریف و یا هر رشته و دانشگاه مطرح دیگری  میخواند، نمیتواند انتخاب رشته درستی انجام دهد. مثل این است کسی که عمل جراحی موفقیت آمیزی داشته بخواهد به عنوان پزشک متخصص عمل جراحی انجام دهد یا کسی که ازدواج موفقی داشته بخواهد مشاوره پیش از ازدواج بدهد. از این رو باید به دنبال مشاوری باشید که در رشته های مرتبط با این زمینه مانند روانشناسی و مشاوره تحصیلی و شغلی تحصیل کرده باشد و در این زمینه متخصص باشد.

  • باید توجه داشت مشاوری که برای انتخاب رشته کنکور انتخاب میشود ، به کمک خودمان سرنوشت را رقم خواهد زد بنابراین باید در انتخاب آن دقت شود.
  • در چیدمان رشته ها هم از نرم افزارهای کامپیوتری هوشمند استفاده میشود و هم چینش نهایی بر اساس نظر مشاور صورت میپدیرد و این کار توسط مشاوران شهیر و ارشد انجام خواهد شد و دستیار یا مشاوران کارآموز در سیستم ما جایگاهی ندارد.
  • انتخاب های خوش بینانه 20تا30درصد از انتخاب های اول را شامل میشود.همانطور که از اسمش مشخص است این انتخاب ها خوش بینانه هست و در ایده ال ترین حالت ممکن شانس قبولی وجوددارد.
  • برای این امر می توان با مشاوران مرکز دانتل تماس گرفت و لیست دانشگاه هایی که با توجه به رتبه اکتسابی در سال های گذشته مشابه آن قبول شده اند را دریافت کرد.
  • تقسیم بندی هر استان و سهمیه مناطق ، سهمیه ایثارگران ، سهمیه خانواده شهدا ، سهمیه رزمندگان و سهمیه جانبازی از مهم ترین سهمیه های اعمالی در کنکور سراسری بوده است.
  • امیدوارم این هیجان برای شما همراه با شادی باشد اما معمولا این نگرانی و استرس وجود دارد که بتوانیم بهترین رشته را با رتبه ای که بدست آوردیم قبول بشیم و هر رتبه ای خوشحالی ، غم و استرس های خودشو داره.

دلیل آن هم این است که این تغییرات کوچک در بلند مدت می‌تواند برای شما سرنوشت سازی شود. یک مشاوره حرفه‌ای در این زمان می‌تواند رتبه شما را به صورت قابل توجه بهبود بخشد. یکی از اصول انتخاب رشته کنکور سراسری، چینش کدرشته ها بر اساس شانس قبولی می باشد. فرآیند انتخاب رشته به صورت کاملا ینترنتی و از طریق سایت انتخاب رشته کنکور سراسری صورت می پذیرد. برای ثبت انتخاب رشته، کافیست با در دست داشتن اطلاعات ثبت نامی مطابق مراحل زیر عمل نمایید. معمولا داوطلبانی که فرآیند انتخاب رشته خود را توسط مشاوران خوب انجام داده اند، نسبت به سایر داوطلبانی که به تنهایی انتخاب رشته کرده اند، نتایج بهتری را کسب می کنند.

برای آشنایی با بیشتر با رشته روانشناسی به صفحه نظرات فارغ التحصیلان رشته روانشناسی مراجعه نمایید. زیرا علاقه یک فرد به  رشته ها نمی تواند گسترده باشد و نمی توان زمینه های متضاد را که نیاز به توانایی های متفاوتی دارند به طور همزمان با هم ترکیب کرد. در این قسمت می توانید وضعیت رتبه در منطقه یا سهمیه نهایی، رتبه کشوری (بدون سهمیه) و نمره کل نهایی خود را در هر زیرگروه مشاهده کنید. برای هر گروه آزمایشی یک جدول جداگانه برای کسانی که در دو یا سه تا از آنها شرکت کرده اند وجود دارد. اما ردیف های بعدی به هیچ عنوان نباید انتخاب هایی بر اساس رویا و خیال بافی باشد.

استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاه اهمیت فوق العاده ی برای داوطلبان دارد. تیم آکو  در انجام فرآیند انتخاب رشته بدون هیچ گونه چشم داشت مالی به تعداد نیاز دانش آموزان جلسات را برگزار می کند. نکته مهم و قابل توجه استفاده از تست های شخصیت شناسی در انجام فرآیند انتخاب رشته برای بازدهی حداکثری می باشد.

چطور برای انتخاب رشته نیشابور به شما اعتماد کنیم؟

بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور نیشابور بیشترین آمار قبولی | darsjet

تقسیم بندی هر استان و سهمیه مناطق ، سهمیه ایثارگران ، سهمیه خانواده شهدا ، سهمیه رزمندگان ، سهمیه جانبازی از مهم ترین سهمیه های اعمالی در کنکور سراسری بوده است. در شروع مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ داوطلب بایستی برای خود ملاک انتخاب رشته اش را تعیین کند. برای درک بهتر این مطلب، باید بگوییم که داوطلب باید ابتدا برای خود مشخص کند که رشته تحصیلی برایش اهمیت دارد یا دانشگاه محل قبولی، به عبارت بهتر می خواهد انتخاب رشته دانشگاه محور داشته باشد یا رشته مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی محور. برای درک بهتر شرایط و مشخصات کنکور دو مرحله‌ای بهتر است که به مقاله « کنکور دو مرحله‌ای و تاثیر سوابق تحصیلی  » نیم نگاهی اجمالی داشته باشید. این موضوع به این جهت برای شما حائز اهمیت است که شما می‌توانید برنامه ریزی مناسبی برای کنکور تیر ماه خود داشته باشید. با ما همراه باشید تا با مهمترین پارامتر‌های انتخاب بهترین مشاور کنکور تجربی شما را آشنا کنیم.

مشاور انتخاب رشته خوب


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: