«تیک‌آف»؛ خواننده رپ ۲۸ ساله آمریکایی کشته شد

«تیک‌آف»؛ خواننده رپ ۲۸ ساله آمریکایی کشته شد

موسیقی ما- رئیس اداره پلیس هیوستون ایالات متحده آمریکا از قتل «تیک‌آف»؛ خواننده رپ ۲۸ ساله آمریکایی به ضرب گلوله بعد از خروج از یک مهمانی خبر داد.‌ «تیک‌آف» (Takeoff) یکی از اعضای گروه رپ سه‌نفره «Migos» بود.
 
رئیس پلیس اداره پلیس هیوستون در کنفراس خبری اعلام کرد، پلیس در ساعت  ۲:۳۴ بامداد به وقت محلی گزارشی درباره شلیک دریافت کرده است. ماموران پلیس به ساختمان «بیلیارد و بولینگ ۸۱۰ هیوستون» محل برگزاری یک مهمانی خصوصی رسید و با جسد یک مرد در صحنه مواجه شد.
 
دو نفر دیگر، یک مرد ۲۳ ساله و یک زن ۲۴ ساله نیز که در جریان تیراندازی زخمی شده بودند با وجود جراحات مرگبار، نجات یافتند.

به ضرب گلوله و پس از خروج از یک مهمانی

کارکنان مرکز بیلیارد در گفت‌وگویی به پلیس اطلاع داده بودند که پس از پایان مهمانی یک نزاع خیابانی بزرگ با حضور گروه بزرگی از افراد در مقابل در ورودی ساختمان به وجود آمد و در نهایت تیراندازی آغاز شد. دست‌کم ۴۰ نفر در صحنه تیراندازی حضور داشتند.
 
با اعلام خبر درگذشت این رپر، جامعه «هیپ هاپ»‌ که هنوز در شوک خبر درگذشت «پی‌ان‌بی راک» دیگر رپر آمریکایی بر اثر شلیک مرگبار گلوله بود، بار دیگر در بهت فرو رفت و چهره‌های سرشناس این حوزه با اعلام پیام‌هایی در فضای مجازی به «تیک‌آف» ادای احترام کردند.
 
«تیک‌آف» در ایالت جورجیا متولد شد و فعالیت به عنوان رپر را با همکاری دایی خود، «کویوو» رپر آمریکایی و «آفست» در قالب یک گروه سه‌نفره آغاز کرد. این گروه سه‌نفره در سال ۲۰۱۳ و با انتشار تک‌آهنگ «ورساچه» به شهرت رسید.


منبع: https://www.musicema.com/node/406963


منتشر شده

در

توسط