دریچه کولر

دریچه کولر

شرکت تهران دما با استفاده از متخصصین و کارشناسان خود اقدام به طراحی دریچه کولر جدید می دریچه کولر نماید. انجام این کار در سال های اخیر موجب به روز شدن محصولات تهویه شده است. کانال سازی تهران دما بنا به درخواست مشتریان و نیاز آنها دریچه کولر جدید تولید می کند. محصولات چوبی درپوش دار از کالاهای به روز این کارگاه می باشند.

  • این محصول به دلیل مزایای ویژه ای که دارد، در کشورهای همسایه طرفداران بسیار زیادی دارد.
  • به طور کلی دریچه کولر به دو دسته دیواری و سقفی تقسیم می‌شود.
  • دریچه کولر گالوانیزه وزن بیشتری نسبت به دریچه کولر آلومینیومی دارد.
  • این موضوع باعث میشود که دریچه در برابر فشار ورود هوا دچار صدای اضافی نشود.

در تصویر پایین این مدل از دریچه تنظیم هوا را مشاهده می کنید. یکی از محبوب ترین محصولات تهران دمادریچه کولر قفل زیمنس دار می باشد. ققل زیمنس بر روی دریچه کولرهای بازدید، بازدید زیر فن کوئلی و بازدید تاسیساتی تعبیه می گردد. وقتی قفل زیمنس بر روی دریچه کولرها نصب می شود، دسترسی به درون دریچه ها فقط برای فردی مقدور است که کلید قفل را دارد.

مهم‌ترین مزیت‌های دریچه‌های کولر

این محصول در تالارهای مجلل،هتل ها،سالن های همایش و بسیاری از محیط های بزرگ استفاده می شود. دریچه کولرهای سقفی در نوع های مختلفی تولید و مورد استفاده ی مردم قرار می گیرند. دریچه کولر خطی ثابت، دریچه کولر مشبک و یا لانه زنبوری، دریچه کولرهای چهارطرفه و دریچه کولرهای سه طرفه به منظور نصب در سقف طراحی شده اند. شاید قیمت دریچه کولر پلاستیکی یکی از ترغیب‌کننده‌ترین فاکتورهای خرید آن باشد. این دریچه‌ها نسبت به سایر دریچه‌های موجود در بازار قیمت بسیار مناسب‌تری دارند. از مهم‌ترین ویژگی‌های آن‌ها این است که حمل و نقلشان آسان است.

دریچه کولر سقفی

قابل استفاده در در سیستم های تهویه ی فضاهای مسکونی می باشد. لوله خرطومی نسوز برای مکش یا تخلیه هوا با دمای بالا استفاده می شود. کانال اسپیرال گالوانیزه به دلیل ظاهر زیبا و شکیل و مقاوم از کانال اسپیرال گالوانیزه در پروژه هایی که تاسیسات بصورت اکسپوز اجرا می شود. تغییر یافتن جهت باد کولر می باشد که این موضوع موجب محبوبیت این کالا در میان مشتریان گشته است.

دریچه کولر مربع شکل

به طور کلی دریچه کولر به دو دسته دیواری و سقفی تقسیم می‌شود. هر دو مدل دریچه دارای دمپرهای ثابت و متحرک هستند که کمک می‌کنند شما بتوانید هوای کولر را به هر سمتی که تمایل دارید، هدایت کنید. به طور مثال دریچه کولرهای گالوانیزه دارای قیمت‌های پایین‌تری نسبت به دریچه‌های آلومینیومی هستند.

دریچه کولر های اسلوت طاهری شبیه به دریچه کولر خطی 90 درجه دارند. بهترین گزینه به منظور پوشاندن دستگاه های سرمایشی و گرمایشی دریچه کولر زیر فن کوئلی دسترسی می باشد. به همین دلیل در زمان هایی که دستگاه هایی همچون چیلر، فن کوئل، داکت اسپیلت و… نیاز به تعمیر و یا سرویس دارند، بهترین محصول کاربردی، دریچه کولر زیر فن کوئلی دسترسی می باشد. دریچه کولر فایبرگلاس در سال های اخیر طرفدارانی پیدا کرده است.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: