دزدگیر هوشمند اماکن خانه هوشمند آسانه-امن باش

دزدگیر منزل گپ G12 سیم کارتی بوده و دارای ۲۰ حافظه جهت تماس هنگام فعال شدن دزدگیر میباشد.این دستگاه ۵ زون باسیم و بیسیم برای اتصال چشمی حرکتی و مگنت دارد و اپلیکیشن این دستگاه بسیار حرفه ای بوده و به شما این امکان را میدهد تا از هر مکانی امکان فعال و غیر فعال کردن دستگاه را داشته باشید. هر سیستم دزدگیر هوشمند شامل یک پنل کنترل، مجموعه‌ای از دوربین‌ها، آژیر خطر و انواع مختلفی از سنسورها ( سنسور درب و پنجره، سنسور شوک و ضربه و سنسور حرکت) می‌شود. دزدگیر اماکن و همچنین دزدگیر منزل یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که برای ایجاد امنیت می توان در ساختمان ها نصب نمود. این محصولات ورورد و ترددهای غیر مجاز را تشخیص داده و از طریق روش های مختلفی آن را به شما اطلاع می دهند. در این سیستم ها ایجاد آلارم می تواند با صدای بلند و آژیر همگانی باشد و یا به صورت خصوصی به تلفن همراه صاحب خانه پیام ارسال شود. این دزدگیر هوشمند امکان کنترل و اعمال تنظیمات مورد نظرتان را از هرکجای دنیا به شما میدهد.

برچسب پنجره‌ها:

سیستم های امنیتی مانند قفل برقی، درب ضد سرقت، سیستم های اعلام سرقت و دزدگیرهای هوشمند از جمله وسایل هوشمند خانگی هستند. یکی از متداول ترین سنسورهایی که امروزه در خانه هوشمند به عنوان سیستمهای اعلام سرقت و یا دزدگیر اماکن و منزل مورد استفاده قرار می گیرد سنسورحرکتی Motion Sensor می باشند که امروزه با اسامی گوناگون از جمله سنسورحرکتی ، چشمی ،رادار، PIRو…می توان آنها را در بازار یافت. سنسور حرکتی مایکروویو عملکردی همانند سنسور حرکتی مادون قرمز دارد با این تفاوت که در این سنسور امواج ماکروویو ساطع می شود که با قرارگیری فرد در این امواج حضور شخص تشخیص داده شده و سیگنال فعال سازی دزدگیر اماکن ارسال می شود. سنسور حرکتی ماکروویو 360 درجه است و قابلیت پوشش دادن 20 تا 25 متر را دارد.

لایه گرد و غبار نشسته روی بیم ها باید توسط پارچه نم دار تمیز شوند. قبل ازپاک کردن عدسی ها و غبار روبی حتما تغذیه سنسور ها ازمدار قطع شود و پس ازمراحل تمیز کاری حتما اتصالات فیزیکی و سیم بندی ها چک شده و یک بار سیستم را مورد آزمایش قرار دهید. با آمدن فصل سرما و برودت حتی الامکان هر چند روز یکبار سعی شود ازیخ زدگی و پوشیده شدن سنسور ها درصورت بارش برف جلوگیری شود.

امتیاز کاربران به:

دزدگیر هوشمند اماکن خانه هوشمند آسانه-امن باش

چشم بیسیم گپ دارای سیستم Anti EMI (مقاومت در برابر امواج الکترومغناطیسی) بوده و آنتن بیرونی آن جهت افزایش برد سنسور بکار میرود. با توجه به نیاز کاربر و تعداد چشمی ها قابلیت آدرس دهی در این نوع چشم به طور مستقیم وجود دارد تا در صورت هشدار بتوان منطقه تحریک شده را یافت. تلفن کننده G6 یک ماژول سیمکاتی است که اگر با پنل F6 فایروال استفاده شود ,نتیجه آن یک دزدگیر سیمکارتی قوی و قابل اعتماد است که بیشتر قابلیت های مهم مانند ارسال پیامک, تماس و اپلیکیشن (فقط اندروید) را دارد و میتواند جایگزینی برای مدل F9 باشد.

نکات مهم در خرید , نصب و استفاده از دزدگیر اماکن

یعنی شما می توانید با حضور در محل و در فاصله حدود 10 تا 15 متری از پنل مرکزی دزدگیر خود ، آن را با ریموت های موجود در مجموعه کنترل http://amnbash.ir کنید . استفاده از دزدگیر در منزل به حفاظت حریم شخصی و ایجاد آرامش منزل شما کمک فراوانی می‌کند. هدف از نصب دزدگیر در منازل جلوگیری از ورود افراد مزاحم به داخل خانه و سرقت است. اغلب افراد سارق تمایل به ریسک کردن ندارند و زمانی که متوجه شوند که خانه‌ شما مجهز به دزدگیر است از نزدیک شدن به آن صرف نظر می کنند و یا بعد از شنیدن صدای آژیر اخطار از سرقت آن خانه منصرف می‌ شوند. به همین جهت توصیه می شد حتما اقدام به خرید و نصب دزدگیر منزل و اماکن نمایید تا امنیت ساختمان شما تامین شود. دزدگیر یکی از تجهیزات حفاظتی و امنیتی است که امروزه در همه اماکن از آن استفاده می‌ شود و لازم است همه ساختمان ها به آن تجهیز شوند.

  • علاوه بر این اگر نصاب حرفه ای نباشد و در هنگام نصب نکات مهم آن را رعایت نکند، دزدگیر آلارم کاذب داشته و شما را از استفاده از دزدگیر اماکن دل سرد و منصرف خواهد کرد.
  • صدای زنگ تلفنتان را کم کنید تا صدای زنگ خوردن آن از بیرون شنیده نشود.
  • دزدگیر یکی از تجهیزات حفاظتی و امنیتی است که امروزه در همه اماکن از آن استفاده می‌ شود و لازم است همه ساختمان ها به آن تجهیز شوند.
  • ین تلفن کننده کاملا ایزوله می باشد و دارای اعلام وضعیت آژیر نیز می باشد.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: