طراحی داخلی صرافی با گروه معماری مهران طاهری

کو کوین یک صرافی بسیار ساده است که معامله گران تازه وارد بازار می توانند به راحتی از آن استفاده کنند این صرافی برای گوشی های هوشمند هم برنامه مخصوص خود را دارد. این صرافی هم مانند بایننس واسطه ای می باشد. این نوع صرافی ها در واقع به عنوان واسطه عمل می کنند. والکس از امنیت بالایی برخوردار است و این صرافی در واقع به طور واسطه ای عمل می کند و شما به طور مستقیم با خریدار و یا فروشنده در ارتباط هستید. پیشنهاد می کنیم که در این باره حتما با یک طراح آشنا به رنگ شناسی مشورت کنید. سعی کنید با رنگهای شاد برای مسافران خود حس خوشی را ایجاد کنید و این رنگ در تمامی عناصر شما با طراحی زیبا تکرار شود. پس شما طراحی سایت تان را به طراحان ماهر بسپارید تا به اهداف خود در این زمینه برسید.

استفاده از رنگ سازمانی و میزهای اداری مدرن فضای کاری کاربردی و جدیدی را به وجود آورد. زیرا اگر دانش کافی جهت برنامه نویسی را نداشته باشد امکان ایجاد اشتباهات امنیتی رایج برنامه نویسی یا استفاده از روش هایی با ضریب امنیت پایین وجود دارد. مطالعات نشان دادهاند که سقفهای کوتاهتر حس امنیت بیشتری را به طراحی دکوراسیون داخلی صرافی مخاطبان میدهند. چرا که در شغل پر ریسکی مانند صرافی و البته جواهرفروشی که هر روزه پول زیادی در آن جا به جا میشود، امنیت نقش بسزایی ایفا میکند. همانطور که اشاره کردیم، اعتماد در این شغل بسیار مهم است زیرا افراد برای انجام معاملات به دنبال صرافیهای معتبر هستند تا بتوانند با خیال آسوده ارزهای خود را مبادله کنند.

شما در هر نقطه از دنیا که باشید و در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق اینترنت اقدام به خرید و فروش نمایید. در این صرافی می توانید مانند والکس در هر ساعت از شبانه روز خرید و فروش انجام دهید. در این حالت امکان به سرقت رفتن اطلاعات تا حد فراوانی کاهش می یابد. برای رفع خطرات و کاهش ریسک ذخیره سازی آنلاین ارزهای دیجیتال، بسیاری از شرکت ها از سیستم های ذخیره سازی سرد (آفلاین) استفاده می کنند. صرافی ها می توانند به صورت متمرکز یا غیرمتمرکز فعالیت کنند. طراحی اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال به صورت متمرکز نسبتا ساده است. سوشی سواپ یک صرافی غیر متمرکز (DEX) بر بستر اتریوم است و در واقع یک فورک از یونی سواپ است. توکن SUSHI، هم به عنوان پاداش برای کاربران تأمینکننده نقدینگی در صرافی سوشی سواپ استفاده میشود و هم به عنوان ابزاری برای رای گیری در شبکه کاربرد دارد.

برخی از صرافیهای ارز دیجیتال امکانات دیگری مانند «استیکینگ» و «مشارکت در صندوقهای سرمایهگذاری ارز دیجیتال» را نیز برای کاربران خود فراهم میکنند. در حال حاضر این کار تنها در صرافیهای داخلی و برخی از صرافیهای خارجی که به سیستم بانکی ایران وصل هستند، امکان پذیر است. یکی دیگر از فواید وجود این اپلیکیشن ها این است که، در صورت وقوع جرایم مالی، فرایند های پیگرد آن قابل پیگیری است. همچنین یکی از مزیت های مهم این صرافی، خرید و فروش استیبل کوین ها است. در این بین طراحی صرافی ها به دلیل ماهیت این حرفه از حساسیت بسیار ویژه ای برخوردار اند.

به همین دلیل میتوانید به جای استفاده از این حائلها از دوربینهای امنیتی و سنسورها فوق حساس استفاده نمایید. صرافی بایننس، در این زمینه پیشتاز صرافیها است و امکانات زیادی برای فعالیت کاربران خود ارائه میدهد. طرز کار این صرافی بسیار شبیه بانکها و موسسات مالی می باشد؛ که کاربر می تواند مدیر وبسایت را بعنوان شریک تجاری در نظر بگیرد. همچنین فراموش نکنید که همیشه باید با یک آی پی ثابت به این صرافی وصل شوید و اگر مدام آی پی خود را تغییر دهید ممکن است در آینده مشکلی برای شما به وجود بیاید. دقت داشته باشید که در طراحی داخلی مجتمع تجاری خود از مبلمان یا صندلیهای راحتی حتماً استفاده کنید تا مشتریان شما بتوانند استراحت کنند. سعی کنید فضای هر قسمت را مشخص و به طراحی دکوراسیون داخلی خود نظم لازم را بدهید.

همچنین به کار گیری درب های ضد سرقت، سیستم دزدگیر و دوربین های مدار بسته هم از دیگر ضروریاتی بود که در این پروژه در نظر گرفتیم. منظور این است که می توان در طراحی صرافی ها از پنجره های بزرگ استفاده کرد و با دادن یک چشم انداز زیبا به بنا نور طبیعی را نیز به آن ارمغان داد. طراحی داخلی در این محل ها، باید طوری باشد که علاوه بر زیباسازی، احساس امنیت را نیز درمراجعه کننده بوجود آورد. با توجه به این که فعالیت صرافیهای داخلی قانونی نیست (البته در حال حاضر غیرقانونی هم نیست ) بنابراین، داراییها در آن بیمه نیستند و از طرفی بررسی امنیت آنها نیز سختتر است. از جمله این کسب و کار ها میتوان به صرافی ها اشاره کرد که میتواند با ساخت وبسایت صرافی در کنار خدمات حضوری به تعداد مشتریان بیشتری خدمات دهند. در این قسمت ها که نیاز داشتیم به طور کامل دید به داخل آن ها وجود نداشته باشد و در عین حال کاملا محصور هم نشوند، از شیشه های سندبلاست شده استفاده کردیم. این صرافی از ارزهای دیجیتال شاخص بازار پشتیبانی می کند و تیم پشتیبانی آنها در تمام روز پاسخگوی مشکلات هستند. اما همچنان برخی از فعالان بازار به دنبال استفاده از صرافیهای بینالمللی هستتد.

امروزه صرافی ها نیز همانند دیگر شغل ها و اماکن به انجام طراحی داخلی روی آورده اند. بنابراین، امروزه حتی تغییر آیپی نیز نمیتواند مشکل فعالیت در این صرافیها را حل کند. امروزه دیگر اینترنت انجام معاملات و داد و ستدها را راحت کرده. علاوه بر این در صورت داشتن نظم کارمندان نیز در انجام کار های خود راحت تر می باشند و انجام کار ها سرعت بیش تری خواهد گرفت. همچنین این افزایش سرعت به معنای افزایش رضایت مشتری خواهد بود. ارائه محتوای مناسب به نوعی تبلیغ وب سایتتان خواهد بود. در طراحی سایت بخاطر داشته باشید که در موتور های جستجو گر باید وب سایت خود را ثبت نمایید. بنابراین میتوان گفت که دو اصل اساسی در طراحی جدیدترین طراحی داخلی صرافی باید مدنظر قرار داده شود. بنابراین با انتخاب یک نماد مناسب و مرتبط میتوانید علاوه بر جلب اعتماد مشتریان، حوزه فعالیت خود را نیز به آنان معرفی کرده و لوگوی خود را برای مخاطبان هدف، قابل شناسایی کنید. برای تحقق این خواسته پس از تفکیک همه حوزه های عملکردی، به انتخاب متریال مناسب پرداختیم و کف را از متریال سنگ اسلب با ابعاد نسبتا بزرگ در نظر گرفتیم. با توجه به غیرمتمرکز بودن این صرافیها، طبیعی است که توکنها به راحتی در آنها لیست شوند.

اجرای پروژه دکوراسیون و طراحی داخلی صرافی مستلزم تفکر خلاق و نوآوری در طراحی و استفاده از متریال و ابزار های به روز و رعایت دقیق اصول ایمنی در هنگام اجرا و یا بهره برداری است که این موارد با توجه به کوچکترین جزئیات در پروژه اجرایی ما نقش اساسی دارد. در این دسته از صرافی ها قیمت ارزهای دیجیتال توسط خریداران تعیین می شود نه صرافی. صرافی والکس یکی از صرافی های معروف در این نوع است. این وجوه در مدت سپردهگذاری بلوکه میشود. این دروه آموزشی در شش فصل طراحی شده است. این کار باعث می شود در انواع سرچ های مرورگر ها صفحه شما نیز جزو نتایج خواهد آمد. شما می توانید در هر ساعتی که می خواهید خرید و فروش انجام دهید و همچنین ابزارهای تحلیلی هم دارد. و هنگامی که سفارش گذاری فروش آنها ثبت شد، به بهترین قیمت فعلی می فروشند. در طراحی سایت از بروز ترین متد و افزونه ها برای ایجاد بهترین امکانات استفاده نماید. استفاده از لوله های برنجی به دلیل ارزشمند بودن و قابل بازیافت بودن در الویت قرار گرفت. در واقع همه این کارها به این دلیل است که شما راحت باشید و سرعت کارتان بالا برود ازاینرو طراحی دکوراسیون داخلی صرافی باید با دقت صورت بگیرد.

بسیار مهم است که ویترینی جذاب از لوکسترین طلاهای خود را در معرض دید مشتریان خود قرار دهید. بنابراین با توجه به اینکه روز به روز بر تعداد ارزهای رمزنگاری شده داخلی افزوده می شود، وب سایت های موجود در صورت تمایل به پیروزی در رقابت با رقبا، موظف به ارائه امکانات و مزیت های رقابتی و رفع نقاط ضعف خود هستند. شیشه های الکتروکرومیک این قابلیت را دارند که با فشردن یک دکمه به تیرگی آن ها افزوده شده و با فشردن مجدد دکمه به حالت شفاف اولیه باز گردند. در این مقاله به نکات مهمی در زمینه طراحی داخلی صرافی اشاره می کنیم. آن چه در این مقاله بیان شد نکات مهمی درباره طراحی داخلی صرافی بود. از این رو داشتن وب سایت برای صرافی ها امری ضروری به شمار می رود. همچنین با توجه به دسترسی آسان و دائمی کاربران به تلفن همراه، داشتن اپلیکیشن برای وب سایت های ارائه دهنده این خدمات به عنوان یک امکان عملی و یک مزیت رقابتی تلقی می شود. یکی از مهمترین نیازهای یک وب سایت صرافی آنلاین، داشتن اپلیکیشن موبایل است. یکی از مهم ترین اصولی که باید در طراحی مد نظر قرار گیرد، حفظ امنیت آن است. هر کسب و کار در طول دوران فعالیت و به منظور حفظ اعتبار خود بهتر است از یک لوگو استفاده کند؛ زیرا تغییر و طراحی مجدد لوگو علاوه بر هزینهبر بودن، تاثیر منفی بر مخاطبان خواهد داشت.

اخیراً یکی از پروژههای خبرساز در دنیای ارزهای دیجیتال، سوشی سواپ بوده است. ارزش گذاردن و محترم شمردن سلیقه شخصی کارفرما، یکی از اصول ابتدایی و در عین حال بسیار مهم است که طراحان داخلی باید به آن توجه کنند. دسته اول اپلیکیشن های صرافی، ارزها را با قیمت های مناسب خریداری می کنند. این صرافی یک صندوق دارایی امن دارد و همچنین شما می توانید کوین مخصوص آن را به نام بایننس کوین خریداری نمایید. در بایننس شما می توانید بدون احراز هویت مقدار کمی ارز دیجیتال خریداری کنید. اگر شما صاحب یک شرکت هستید یا در یک محیط اداری فعالیت می کنید احتمالا تاکنون برای شما به اثبات رسیده است که فضای کار و دکوراسیون داخلی یک دفتر اداری تاثیر مستقیمی با افزایش کارایی کارکنان و رضایت شغلی آنان دارد. برای فضای صرافی بهره گرفت.


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: