فراخوان چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» منتشر شد

فراخوان چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» منتشر شد

موسیقی ما- چهارمین دوره نمایشگاه «سازخانه» به همت خانه موسیقی ایران و کانون سازندگان ساز با همراهی خانه هنرمندان ایران در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی از تاریخ 27 آبان ماه تا 4 آذر ماه در محل خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود. علاقمندان متقاضی حضور در این نمایشگاه تا 15 مهر ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به تکمیل فرم حضور در این نمایشگاه اقدام کرده و مراحل ثبت نام برای شرکت در این نمایشگاه را سپری کنند.
 
علاقمندان و سازسازان محترم برای ثبت نام در این نمایشگاه می توانند به صورت حضوری به خانه موسیقی ایران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین برای شرکت در این نمایشگاه  فرم حضور را به شماره واتس آپ خانه موسیقی  ( 09364113100) ارسال کنند.
 
 در چهارمین دوره نمایشگاه سازخانه برای اعضا خانه موسیقی و اعضا کانون سازسازان خانه موسیقی تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است. با توجه به محدودیت مکان نمایشگاه الویت حضور در این رویداد با افرادی است که زودتر فرم ثبت نام  را تکمیل و ارسال کرده باشند.
 
همچنین نمایشگاه سازخانه در چهارمین دوره میزبان جلسات و نشست های تخصصی است که به زودی با جزییات اطلاع رسانی می‌شود.
 
سومین دوره نمایشگاه «سازخانه» ۹ تا ۱۳ دی ماه سال  1398 با نمایش آثار بیش از ۶۰ هنرمند سازنده ساز و با نشست‌های پژوهشی تخصصی در خانه هنرمندان ایران برگزار شد. سومین دوره این نمایشگاه در شاخه‌های سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی در گالری‌های ممیز، میرمیران، پاییز و زمستان خانه هنرمندان و با استقبال علاقمندان برپا شد.


منبع: https://www.musicema.com/node/406909

توسط خانه موسیقی