پشتیبانی شبکه️خدمات پشتیبانی شبکه با هزینه مناسب پارمونت

کارشناسان IT می‌دانند که بدون تعمیر مناسب سیستم های کامپیوتری، کسب و کار شما قادر نخواهد بود به پشتیبانی حرفه‌ای از شبکه‌های کامپیوتری درستی کار کند. با توجه به اهمیت نظارت و نگهداری شبکه و سیستم های کامپیوتری، این امکان برای شما وجود دارد که بخواهید تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری خود را به شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه واگذار کنید. اگر شما می‌خواهید از این مزیت‌ها بهره‌مند شوید باید در اولین فرصت شبکه کامپیوتری خود را راه‌اندازی کنید و بهتر است بدانید هر شبکه کامپیوتری نیاز به تعمیرات و نگهداری دارد. ازاین‌رو اگر اندازه شرکت شما بزرگ می‌باشد نیازمند یک فرد یا یک شرکت پشتیبانی شبکه هستید تا در صورت نیاز به تغییرات و همچنین در صورت بروز مشکل در شبکه شما، مشکل به وجود آمده را برطرف نماید. تیم حرفه‌ای کاج سیستم با داشتن کارشناسان مجرب در این حوزه، شبکه سازمان شما را پویاتر و پایدارتر نموده و با استفاده از روش‌های مدرن از بروز مشکلات احتمالی تا حد امکان جلوگیری می‌کند. پشتیبانی شبکه با هر چیزی که شبکه کامپیوتری سازمان شما را در حال اجرا، سازنده و به‌روز نگه می‌دارد، ارتباط دارد.

  • پشتیبانی شبکه به هر محصول و خدمات کوچکی که یک فرد برای حفظ بهینه سازی شبکه نیاز دارد پاسخ می دهد.
  • وقتی شبکه‌تان را خودتان راه‌اندازی می‌کنید یا – بدتر از آن – به کارمندانتان اجازه می‌دهید سیستم‌های خودشان را راه‌اندازی کنند، هزاران نسخه مختلف از یک سیستم را دریافت می‌کنید.
  • پشتیبانی شبکه همچنین به معنای حمایت از کاربران نهایی است که از تجهیزات استفاده می کنند.
  • متاسفانه در بحث امنیت این وظیفه کارشناسان امنیت است که راه‌حل‌های امنیتی را به سازمان‌ها پیشنهاد کنند، اما سازمان‌ها با هدف کاهش هزینه‌ها ترجیح می‌دهند یک کارشناس پشتیبانی شبکه این‌کار را انجام دهد.

فالنیک با تکیه بر دانش، تخصص و تجربه متخصصین خود، نیازهای مشتریان خصوصی و دولتی خود را بررسی و تحلیل می‌کند و خدمات خود را در زمینه مشاوره، طراحی، پیاده‌سازی، نظارت و پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری ارایه می‌دهد. از دیگر تخصص‌هایی که یک متخصص پشتیبانی شبکه های کامپیوتری باید داشته باشد، توانایی و مهارت تحلیل نیازهای آینده سازمان است. برای مثال اگر نیاز به تغییرات در شبکه داشته باشد یا سازمان مجبور باشد زیرساخت‌ شبکه خود را تغییر دهد پشتیبان شبکه باید از پیش فکر آن‌ها را کرده و چاره‌ای برای رفع سریع‌تر آن‌ها اندیشیده باشد. در هر سه حالت کارشناس بر اساس شرایط و ضوابط قرارداد پشتیبانی شبکۀ اولیه ممکن است در هر هفته یک نوبت و یا چند نوبت در محل مشتری حضور پیدا کند. در نهایت بسته به انتخاب حالت‌های حضور کارشناس، تعداد حضور کارشناس در هر ماه و همچنین نوع قرارداد پشتیبانی، هزینه‌های خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه و کامپیوتر نیز تغییر خواهد کرد. خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار یا به عبارتی نگهداری شبکه های کامپیوتری، یکی از بخش‌های مهم فعالیت شرکت رایکانت در زمینه خدمات شبکه‌ می‌باشد.

به علاوه اینکه حتماً راهکار یا راهکارهای جایگزین در زمان اتفاقات احتمالی و از دسترس خارج شدن اطلاعات حیاتی شرکت، سرویس‌ها و یا اینترنت، پیش بینی شده باشد. یک تجارت ، نیازمند سیستمها ، سرورها ، منابع شبکه و اینترنت با سرعت و بازدهی مناسب هست. سرعت و بازدهی معیارهایی نسبی هستند و بر اساس نیاز و بودجه یک تجارت، با کمک تیم پشتیبانی ارزیابی می شوند. از زمانی که سیستم ها برای اولین بار وجود داشته اند، امنیت شبکه مهم بوده است، اما اهمیت امنیت در دهه گذشته به طور تصاعدی افزایش یافته است.

کار ممکن است شامل آماده‌ سازی، پس از نصب، هر یک از تجهیزات محاسباتی با نصب فایل‌ های سیستم، فایل‌ های پیکربندی و سیستم عامل و همچنین آموزش کاربران در کارکرد تجهیزات محاسباتی باشد. فرقی نمی‌کند تیم فناوری اطلاعات سازمانی داخلی شما در حفظ و نگهداری روزانه شبکه و سرورهای شما تلاش کرده باشد، یا در حال ایجاد یک سیستم جدید هستید، خدمات شبکه مدیریت‌ شده ما می‌تواند تضمین کند که شما همیشه آماده و فعال هستید. هدف ما این است که ضمن ارائه امنیت سایبری درجه یک، مطمئن شویم که سیستم های شما در دسترس هستند. پاک کردن کل مسیر برای عملکرد، با حفظ و عیب‌یابی ناسازگاری‌ های مسیر، وظایف را افزایش می‌ دهد. خدمات پشتیبانی کامل شبکه توسط متخصصی ارائه می شود که بینش عمیقی نسبت به هر جنبه کوچک کامپیوتری و سیستم تکنولوژیکی دارد. هر زمان که این فناوری برای عملکردی کارآمد مورد استفاده قرار گیرد، کل کار پشتیبانی شبکه و کار کارآمد آن به کار می آید.

قرارداد خدمات پشتیبانی IT

نصب، پیکربندی و به روز رسانی نرم افزار شبکه و همچنین نگهداری سخت افزار و دستگاه های شبکه. در ساده‌ترین حالت، یک شبکه کامپیوتری مجموعه‌ای متشکل از روتر، سوییچ غیر مدیریتی، پرینتر تحت شبکه، کامپیوترهای متصل به سوییچ و تلفن‌ آی پی است که همگی تحت عنوان مفهومی به‌نام LAN به تبادل اطلاعات با یکدیگر و خارج از شبکه می‌پردازند. در این حالت کارشناس، مانند یک کارمند در محل مشتری به صورت تمام وقت حضور خواهد داشت. کارشناس پشتیبانی مقیم در محل، بر اساس نیاز مشتری ممکن است حداقل یک روز تا حداکثر تمام روزهای کاری در یک ماه در محل مشتری حضور داشته باشد. پشتیبانی خدمات شبکه شما را از تمامی صورت حساب‌های غیرقابل پیش‌بینی و هزینه‌های خرابی در امان نگه می‌دارد که موجب می‌گردد بهره‌وری شما در کسب و کار افزایش یابد. برای دریافت جزئیات خدمات پشتیبانی شبکه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پشتیبانی حرفه ای کامپیوتر

پشتیبانی شبکه️خدمات پشتیبانی شبکه با هزینه مناسب پارمونت


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: