گردنبند زنانه Archives صفحه 4 از 20 | hsaatchi

برندهای ایرانی طلا نیز به دلیل محبوبیت این برندها، طرح‌هایی از آنها را تولید و به بازار داخلی عرضه می کند. گردنبند ها انواع مختلفی دارند از جمله گردنبندهای رولباسی، چوکر، گردنبند با زنجیر، زنجیر تک و … که در موقعیت های مختلف، درشکل های منحصر به فرد خود مورد استفاده قرار می گیرند.

چطور دو یا چند گردنبند استیل زنانه را با یکدیگر ست کنیم؟

گردنبند زنانه Archives صفحه 4 از 20 | hsaatchi به صورت کلی 5 نوع اکسسوری وجود دارد که می‌تواند استایل خانم‌ها را جذاب‌تر جلوه سایت ساعتچی دهد. در بین گستره وسیع اکسسوری‌ها دامنه انتخاب ما نیز گسترده‌تر شده است و این یعنی می‌توان انتخاب نامحدودی داشت. یکی دیگر از مزیت‌های استیل این است که گستره محصولات بالایی دارد.

  • گردنبند های زنانه تنوع بسیار زیادی در طراحی و مدل دارند که در ادامه با پرطرفدارترین و زیباترین آنها آشنا میشوید.
  • افرادی که پوستی با تن سرد دارند، رنگ رگ‌های قسمت زیرین مچ دست یا روی مچ دست آن‌ها آبی یا بنفش است.
  • گردنبند اپرا همه کاره است و در تمام مراسم های رسمی، همه را مجذوب خود میکند.
  • هنگامی که زیورآلات نقره مانند گردنبند نقره زنانه یا پابند نقره یا انگشتر زنانه در معرض گوگرد موجود در هوا قرار می‌گیرند کدر می‌شوند.
  • گردنبندهای چوکر می توانند شامل مهره، آویز یا طرح های پیچیده تر باشند.

گردنبند پسرانه اسپرت طرح ماری جوانا، از جمله گردنبند های گنگِ رولباسی برای مردان و یک رومانتویی شیک برای دختران می باشد. این مدل گردنبند رپری را می توان به عنوان یک کادو شیک در مناسبت های مختلف به دوستان هدیه داد. گردنبند تمام اعضای بی تی اس با شکل هندسی، که نام و تاریخ تولد هر کدام از اعضا روی آن هک شده است. این مدل گردنبند های bts ضد حساسیت، اسپرت و مناسب دختر و پسر بوده و همراه با زنجیر ارائه می شود. گردنبند مکمل ست عاشقانه شامل دو قلب طلایی و نقره ای که یکدیگر را تکمیل می کنند.

یقه‌های دکلته و یقه‌دلبری، برای استفاده همراه با این گردنبند مناسب‌اند. گردنبند نگلیژه مخصوص مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی میباشد. بدلیل اینکه گردنبندهای سوتوار بلند هستند، می توانید از آن ها به روش های مختلفی استفاده کنید.

‏‌‎گردنبند زنانه مدل 1082


منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها: